Certifikáty

Rybí olej je prírodný produkt, a preto môže dosahovať rôznu úroveň kvality.

 

Spoločnosť Möller’s sa vždy usiluje o najvyššiu kvalitu produktov a aktívne pracuje na jej dosiahnutí. Spracovávané ryby sa lovia zodpovedným spôsobom bez ohrozovania iných druhov či celkovej rovnováhy v mori. Spoločnosť má certifikáty od nezávislých tretích strán, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť produktov.

Certifikát Friend of the Sea (Priateľ mora)

Rybí olej Möller’s je certifikovaný ekologickou organizáciou Friend of the Sea. Táto certifikácia zaručuje, že rybí olej sa vyrába z rýb lovených udržateľným a prísne regulovaným spôsobom so zámerom čo najlepšie sa starať o celkový stav rýb v mori.

Rybí olej Möller’s sa pripravuje z čerstvej pečene arktickej tresky (nazývanej skrei) s prihliadnutím na únosný stav tresiek. Tresky sa lovia pri ostrovoch Lofoty a Vesteråly. Friend of the Sea je nezisková organizácia, ktorá si kladie za cieľ udržiavať biologickú rozmanitosť v mori a podporovať udržateľný rozvoj produkcie a obchodu s morskými produktmi.

FRIEND OF THE SEA

Vyrobené z rýb udržateľným spôsobom.

Möller’s rybí olej v kapsulách má certifikáciu DNV GL

Certifikácia spoločnosti DNV GL je výsledkom dlhotrvajúcej spolupráce medzi našimi odborníkmi a DNV GL. Celá výrobná reťaz – proces čistenia, spracovania a zušľachťovania surovín – je podrobený prísnym kontrolám a vysokému počtu analýz. Robíme všetko pre to, aby výrobok vyhovel prísnym nárokom, ktoré certifikácia zahŕňa.

Známka DNV GL na omega-3 výrobku znamená, že:

  • produkt má vysoký obsah “dobrých” omega-3 mastných kyselín EPA (kyselina eikozapentaénová) a DHA (kyselina dokozahexaénová), ktoré majú zdokumentovaný priaznivý účinok na zdravie.

  • produkt má nízke oxidačné hodnoty a je zaručené, že nie je stuchnutý.

  • Celý proces výroby sa každý rok kontroluje a schvaľuje prísnym ročným auditom zo strany renomovanej certifikačnej spoločnosti DNV GL.

DNV – záruka, že produkt má vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, je čistý a má nízke oxidačné hodnoty.

 

Certifikát o zdravotnej bezpečnosti od SZÚ v Prahe

Produkty Möller’s sa testujú tiež v českých akreditovaných laboratóriách Štátneho zdravotného ústavu (SZÚ) v Prahe. SZÚ udelením certifikátu o zdravotnej bezpečnosti potvrdil, že výrobky sú bezpečné a v súlade so záväznými predpismi Českej republiky a celej Európskej únie.

SZÚ CERTIFIKÁT

Záruka, že naše výrobky sú zdravotne bezpečné.

 

 

Uč sa viac

Inšpirujte sa na našom Instagrame