Prečo Möller’s?

Po generácie dôveryhodný doplnok omega-3

Od roku 1854 podporujeme a zjednodušujeme každodennú starostlivosť o zdravie škandinávskych rodín užívaním omega-3 v najvyššej kvalite.

 

Jedna lyžička denne je všetko, čo potrebujeme!

Nevyhnutná súčasť pravidelnej stravy Nórov od roku 1854

Nevyhnutná súčasť pravidelnej stravy Nórov od roku 1854

Möller’s olej z tresčej pečene je používaný a schválený nórskymi rodinami po celé generácie. Dnes je Möller’s stále nevyhnutnou súčasťou pravidelnej stravy Nórov a je nórskou značkou omega-3 číslo 1.

Pochádza zo 100 % divokej severovýchodnej arktickej tresky

Ulovené a vyrobené v Nórsku

Möller’s je 100 % nórsky produkt pochádzajúci a vyrobený v Nórsku s použitím len tých najkvalitnejších surovín. Treščia pečeň je známa svojim bohatým omega-3 mastných kyselín a vitamínov A a D.

Výborná kvalita a kontrola

Najvyššia kvalita a kontrola

Všetok olej, ktorý používame, je dôkladne čistený a rafinovaný v niekoľkých krokoch a kontrolovaný až osemkrát počas celého procesu. Všetky produkty Möller’s spĺňajú prísne normy čerstvosti stanovené normou Codex Standard pre rybie oleje a GOED (Globálna organizácia pre EPA a DHA Omega-3s) (www.goedomega3.com).

Oceňovaná chuť

Víťaz ocenenia Superior Taste Award 2023

Už niekoľko rokov sú oleje z tresčej pečene Möller´s ocenené cenou The Superior Taste Award od Medzinárodného inštitútu chuti v Bruseli v Belgicku.

Certifikácia

Certifikácia

Möller’s je certifikovaný Friend of the Sea. Friend of the Sea je jednou z nejvýznamnějších medzinárodných neziskových certifikačných organizácií pre produkty pochádzajúce z udržateľného rybolovu.

Maximálna recyklácia

Maximálna recyklácia

Treščia pečeň je vedľajším produktom, čím prispieva k využitiu celej ryby. Akékoľvek zvyšky zo spracovania sa používajú na výrobu biopalív a krmív pre zvieratá. Vďaka výrobe vedľajších produktov z vedľajších produktov je náš dodávateľský reťazec skutočne udržateľný!

Möller's je odborníkom v oblasti morských olejov bohatých na omega-3

Naša dlhá história nám dala jedinečné znalosti o najlepšej surovine, kde ju nájsť a ako ju treba spracovať, aby sme získali skvelú chuť a čisté produkty.

Produkty Möller’s sú vyrobené z mastných rýb, mimoriadne bohatých na omega-3. Najdôležitejšie omega-3 mastné kyseliny sú EPA a DHA, ktoré sa nachádzajú v našom oleji z tresčej pečene a rybích tukoch.

Kvalita a kontrola v celom výrobnom reťazci

Treska používaná vo výrobkoch z tresčej pečene spoločnosti Möller’s sa loví pomocou malých tradičných rybárskych plavidiel v chladných a čistých vodách Lofot, Vesterålen a na severnom pobreží Nórska.

 

Ryby sú spracované do 24 hodín po ulovení, aby bola zaistená najvyššia kvalita a čerstvosť. Olej sa neskôr prepraví do našej továrne v Osle na ďalšie kontroly kvality, potom sa naplní do našich ikonických sklenených fliaš a posiela sa našim spotrebiteľom po celom svete.

Prečo by ste mali užívať Möller's olej z tresčej pečene každý deň!

Olej z tresčej pečene Möller’s je prírodným zdrojom omega-3 a obsahuje aj vitamíny A, D a E podporujúce náš imunitný systém, mozog, srdce a zrak.

História Lofot

Tradícia
Bájny rybolov na Lofotách a Vesterålen je chrbtovou kosťou existencie tohto regiónu už tisíce rokov.

Čerstvá ryba
Severovýchodná arktická treska (Skrei) migruje stovky kilometrov v Barentsovom mori, z polárneho ľadu do svojho preferovaného biotopu kvôli treniu – Lofoty a Vesterály.

Čistota
Vďaka mimoriadne prísnemu systému kontroly kvality sa vo výrobkoch Möller’s používajú len tie najkvalitnejšie ingrediencie.

Previous slide
Next slide